محارسازان

تولید کننده انواع رنگ های صنعتی

محصولات لاین 55 تولیدی شرکت محارسازان آریا در دو دسته طلایی و آبی : – محصولات لاین 55

شرکت محارسازان آریا این افتخار را دارد که بعد از ارائه رنگهای بیس کت لاین 54 موفق خود در بازار ، محصولات بیس کت لاین  55محار را با کیفیت منحصر به فرد و بسیار عالی مطابق استاندارهای اروپایی در دو دسته، رنگهای بیس کوت  55 طلایی و رنگهای بیس کت 55 آبی تولید و به بازار مصرف عرضه نماید.

 

رنگ های بیس کت لاین 55 درگروه طلایی و آبی محار با  مرغوب ترین مواد اولیه از معتبر ترین شرکتهای اروپایی تهیه و تولید می شوند که دارای غلظت و سختی بالا ،چسبندگی بسیار عالی ، زمان خشک شدن      کوتاه تر و پوشش بسیار بالاتری  نسبت به رنگهای بیس کت لاین 54  ارائه می شوند .

 

محصولات  در لاین 55 با رزین بیس کت اکریلیک تولید می شوند که رزین اکریلیک نسبت رزین بیس کت     لاین 54 که پلی استر می باشد ، علاوه بر ایجاد چسبندگی بالاتر با شفافیت بیشتر، موجب وضوح تصویر و نمایش بهتر اکلیلها و صدف در رنگ بیس کت لاین 55 خواهند شد.

 

اکلیل ها در لاین 55 حرفه ای تر بوده و از نوعSilver dollar   ( سیلور دلار) می باشند که سکه ای  و دایره ای شکل بوده و موجب براقیت و فلش بالای اکلیل در این لاین خواهند شد بطوریکه اکلیل های  55 در سایه و کمترین نور نیز درخشنده بوده و دارای مطابقت و همخواهی زیادی با اکلیل های بکار رفته در خودروهای لوکس و وارداتی دارد زیرا در رنگهای فابریک این خودروها نیز از همین اکلیل ها استفاده شده است .

 

اکلیل ها در لاین 55 در هر سری بطور مثال 13/99 دارای شکل و اندازه یکسان تری می باشند و نیز در هر سری تکثیر پذیری و تکرار پذیری بالایی در شکل و اندازه اکلیل های لاین 55 محار وجود دارد و با نداشتن حالتهای  شکستگی در این محصولات  ، نمایش زیبای اکلیل را در رنگ های متالیک لاین 55 خواهیم دید.

 

 

 

 

مادر رنگ های  جوهری و پوششی لاین 55 علاوه بر پوشش بسیار بالاتر از لاین 54 دارای شفافیت و زلالی بسیار عالی می باشند و این خصوصیت موجب خواهد شد تا با ضخامت و تعداد دفعات کمتر اسپری و پاشش ، به رنگ و فام مورد نظر (بدنه خودرو) نزدیک شوند لذا با وجود ضخامت کمتر در جوهر برای بدست آوردن فام و رنگ بدنه خودرو ،اکلیل و صدف نمایش بهتر و زیباتری در بیس کت 55 خواهند داشت بطوری که اکلیل ها و صدف ها در این لاین  با وجود ضخامت کمتر جوهر بصورت بی نظیر ، بهتر  و زنده تری دیده می شوند.

 

مادر رنگهای صدف، در لاین 55  با تنوع بیشتر و پوشش بسیار بالاتری از لاین 54  تولید شده اند و از کیفیت و تنوع بالاتری  برخوردار می باشند و در این لاین، صدفهای مولتی افکت و ساده  علاوه بر بسته بندی در قوطیهای   مادر رنگ،  بصورت  غلظت بالا و خمیری در بسته بندی تیوپی تولید و قابل عرضه می باشند .

 

با بکارگیری و مصرف ومواد اولیه رزین بیس کت اکریلیک و اکلیل های سکه ای ، صدف های متنوع ، پودر و جوهر های زلال و شفاف در رنگهای بیس کت لاین 55 ،این محصولات نسبت به لاین 54 حرفه ای تر  می باشند بطوریکه در هنگام کار با لاین 55 طلایی وآبی محار تعداد دفعات رنگسازی کمتر و تینت میزان تر و حرفه ای  را خواهید داشت .

 

رنگهای بیس کت لاین  55 شرکت محارسازان آریا در نوع طلایی، بسیار حرفه ای و عالی بوده و با برند اول معتبر آلمانی مطابقت دارد و در برخی از موارد کمبود های این برند اروپایی  را در بازار ایران جبران می نماید و در    رنگهای بیس کت 55  آبی که کاربردی و باکیفیت می باشند ، مرجع برند دوم شرکت آلمانی مد نظر قرار گرفته شد تا با کیفیت بالاتر از رنگهای لاین  54 ، از نظر قیمت و هزینه برای ترکیب کاران محترم دارای توجیح اقتصادی بیشتری  باشد.

دسته بندی:
ایران، استان مرکزی، ساوه
کیلومتر 3 جاده قدیم ساوه-سلفچکان، شرکت محار
+(98) 86 4243 2053
شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 4 عصر
Email: info@meharpaint.com
پاسخگویی آنلاین